Ankara Kombi Kart Tamiri

Ankara Kombi Kart Tamiri,

Kombi Kartının Görevi Nedir?

Elektronik kartlar 220 volt gelen enerjiyi ihtiyaç sahibi parçalara (5,12) volt şeklinde dağıtımını yapan insan beynine benzetebileceğimiz bir parçadır. Bu elektronik devrelerin ve parçaların üzerinde bulunduğu kartlar hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Elektriğin düzensiz gelmesi, su ile temas etmesi ya da çarpma, düşme gibi fiziksel darbelerden dolayı arızalı duruma gelmektedir.Kombi içerisinde bulunan sirkülasyon pompası, gaz valfi, fan motoru, sensörler gibi parçalara sinyal göndererek görevlerini yapmalarını sağlamaktadır.

Kombiyi direkt olarak elektrik hattına bağlamaktansa voltaj düzenleyici ile kullanılmasını öneriyoruz. Bazı bölgelerde elektrik çalışmaları ya da binanın hattında oluşan arızalardan dolayı kombi kartlarına yüksek voltaj gelerek elektronik kartlarda sorunlara neden olmaktadır.

Firmamız 25 yıldır Ankara ilinde ve mahallelerinde her marka kombi ve modeline kombi servisi, kombi bakımı ve kombi onarım hizmeti vermektedir. Şentepe ve Keçiören semtinde ofislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca kombi yedek parça satışı, petek temizliği ve kombi kart tamiri hizmetlerinide garantili olarak kombi kullanıcılarına sunmaktayız.

Kombi kartlarında sorun yaşayan kombi kullanıcılarının kartlarını tamir ettikten sonra fatura ve servis fişi vererek bölgelerindeki elektrik dağıtımından sorumlu firmadan kayıplarının belirli bir kısmını çıkartması için belgeler vermekteyiz.

Ankara Kombi Kart Tamiri – 0312 359 91 96

ankara kombi kart tamiri
ankara kombi kart tamiri

Yanda örnek olarak gösterilen kombi kartının üzerinde soketler, dirençler, diyotlar, roleler, kondansatörler, sigortalar, VDR, entegre vb. irili ufaklı elektrik malzeme bulunmaktadır. İşin ehli olmayan, elektronik bilgim var diyen herkes kombi kartlarını tabiki de tamir edememektedirler.

Kombi kartlarını 100 TL‘ye tamir etmekteyiz. Piyasada birçok firma kombi kartı tamir etmektedirler. TSE ve MYK Belgelerimiz ve 1 yıl garanti seçeneğimiz ile güvenilir bir firma olarak tüm tamir işlemlerini yapmaktayız.

Piyasada birçok çantacı (ofisi olmayan, vergi ödemeyen) kombi servisleri bulunmaktadır. Bu kişiler Google Adwords reklamı ve bir internet sitesi ile mağdur kombi kullanıcılarına ulaşarak dolandırmaktadırlar.

Gelin birlikte bu dolandırıcıların ne gibi taktikler kullandıklarını öğrenelim;

1) Bozuk olmayan parçayı bile bozukmuş gibi değiştiren üç kağıtçılar; Bu tip kişilere kombi ya da kişi fark etmiyor. Fırsatını bulsun yeterki her türlü şekilde bozuk olmasa dahi parçaları değiştirirler. Örnek verecek olursak suyu biten bir kombi, gazı biten ya da gaz vanası kapalı olan kombi, fişi ters takılı olan kombiler bu kişilerin en çok sevdiği arıza tipleridir. Parçanızı sökerler, arabalarında bir güzel gezdirdikten sonra tekrardan arızalı olan parçayı onarmış gibi kombiye takarlar ve yollarına devam ederler.

2) Genleşme tankına azot yerine hava basan tipler; Kombinin içerisindeki suyun genleşmesini sağlayan genleşme tankının içerisinde azot gazı bulunmaktadır. Azot gazının kimyevi özelliğinden dolayı genleşmeyi daha iyi sağlamaktadır. Azot gazı pahalı bir gaz olduğundan bu kişiler azot gazı basmak yerine soluduğunu havayı kombiye basmaktadır. Bu işleme de büyük paralar vermektesiniz. Dikkatli olalım.

3) Atelye bakımı diye kombiyi araba yıkamacıda yıkayan tipler; Kış aylarına girmeden önce kombi kullanıcıları kışın zor şartlarında üşümemek için kombilerine bakım yaptırırlar. Bu bakımın ikiye ayırabiliriz. Yerinde bakım ve atölye bakımı. Kombi kullanıcılarının en çok yaptığı hatalardan birisi sürekli olarak yerinde bakım yaptırmalarıdır. Yerinde bakımda sadece kombinin dışındaki toz ve kirden arındırılması işlemidir. Atölye bakımı pahalı ama cihaz için gerekli olan bir işlemdir. Atölye bakımında yapılan işlemler; kombinin bütün parçaları kasadan ayrılarak her biri güçlü ve kuvvetli asitler ile kireç, pas, kir, pislikten arındırılır. Kombi ilk günkü gibi sıcak su ve petek sıcaklığı verir.

Gel gelelim dolandırıcıların yapmış oldukları bakıma; kombi kullanıcılarına cihazı atölye bakımına götürdüklerini söyleyerek bir güzel oto yıkamaya götürürler ve bir güzel kombinin dışını için basınçlı suyla temizlerler. Kombiyi kuruttuktan sonra cihazı geri takarak paralarını alıp giderler.

4) Bir kere ulaşılan kombi servisleri; Bu tipler kombinin başına bir kere gelirler ve bir daha ulaşamazsınız. Kombinizin parçasını söküp götürürler ya da tamir edilmeyen parçayı tamir etmiş gibi takıp ortadan kaybolurlar.

Saymakla ya da sıralamakla bitmeyecek olan bu insan tiplerine karşı dikkatli olun. Kombinizi tamir ettirmeden önce fiyat araştırması ve garanti isteyin. Çağırdığınız teknik ekibinin ofisini ve diğer müşterilerin çağıracağınız kombi servisinin sosyal medya ve internet sitesinde yapmış oldukları yorumları dikkatlice okuyun. TSE ve MYK Belgeleri olan uzman kişilere kombinizi emanet ediniz.

Tamirini Yaptığımız Kartlar; demirdöküm kombi kart tamiri, alarko kombi kart tamiri, baymak kombi kart tamiri, ferroli kombi kart tamiri, vaillant kombi kart tamiri, buderus kombi kart tamiri, süpermatik kombi kart tamiri, süsler kombi kart tamiri, doğsan kombi kart tamiri, ECA kombi kart tamiri

Ankara Kombi Elektronik Kart Tamir Merkezi2 yorum

  • Kaan güler

    Kombiyi çalıştırdığımda çıtır çıtır sesler geliyor düğmelerin olduğu yerden ateşleme de yapmıyor kapağa vurduğumda kısa süreli çalışıyor sorunu nedir?

  • artista

    Merhaba Kaan Bey, kombinizin elektronik kartı arızalı gibi fiziksel bir temas ile çalışma var ise bozulmak üzere olan bir parça yüzünden bu şekilde çalışmaktadır. Kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için keçiören kombi kart tamiri servisi olarak bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızdan telefon numaramız ve adresimiz bulunmaktadır. Ayrıca TSE ve MYK Belgeli uzman kadromuz ile yapılan her işe ve değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.